Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Artykuły » Proza » Baron Traum 25

Baron Traum 25

(Baron Traum zastanawiał się długo i nie mógł zasnąć a godzina 1 - ej w nocy aż do 3 - ej wspominał starodawne zwyczaje: ceremonia uśpienia dzieci a później miłość małżonków)

- oczywiście synowie Beliala uprawiają sport seksualny i nagrywają się także na filmikach, by ukazać ową wzgardę dla obrazu Boga.. jaki jest kobieta.

(zastanawiając się nad przyczynami działania, czy są świadomi, iż spełniają role owych aniołów mścicieli, by daną nację pogrążyć w bagnie zgnilizny i mieć hak na każdego a to wszystko dla władcy tego świata)

- tylko zwykłe ścierwo to są s.. syny

(wybełkotał z obrzydzeniem)

- jak tacy ludzie mogą istnieć żyć, skoro wszystkie ich czyny w Biblii są potępione?

(po chwili dodaje)

- nie ma żadnego Boga a taka menda powinna mieć zawieszone tablice Dekalogu do szyi i być wrzucona do morza!!!

(Baron zastanawia się i czuje się usprawiedliwiony, bo on jest głodny i musi pić krew a co go różni od tych huncwotów, którzy zabijają ducha, nie zabija swoich ofiar? On je tylko usypia?)

- klub synów Beliala ma konkretne cele trzymania ludzi w pętach diabelskich i niszczą wszelkie wolne wypowiedzi a dialog z takim trollem nie ma sensu, żadnego sensu..

(śmiejąc się stary baron dodaje)

- to zwykłe niesprawiedliwe pomylenie pojęć i cała wataha działa w zmowie!

(tym razem baron przegiął a zdenerwowawszy się bardzo w końcu zasnął)

Wszystko okrywa ciemność nocy a za godzinę zacznie się świtać i nasz baron zasnął w bardzo wygodnym fotelu, ma 300 lat - to wiele, ale synowie mają 600 i 1000 lat.
cdn
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!