Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Artykuły » Proza » Baron Traum Powraca

Baron Traum Powraca

A jednak, gdy nie ma możliwości wypowiedzi, ponieważ cała przestrzeń publicystyczna została skorumpowana przez oddanych władzy.. pozostaje uciec od owej poprawności politycznej, czy religijnej do owych tajemnych obszarów.

Baron Traum powraca, bo on tego chce, doszedł do przekonania, że nic jemu nie grozi. Czy to z powodu pełnej kontroli?
Bo przecież, jeżeli ludzie boją się albo też są zbyt leniwi, by przysłowiowym palcem kiwnąc. Czy nie oznacza to, że możemy spodziewać się, że swobodne zaspakajanie wszelkich najdziwniejszych potrzeb stało się dziś możliwe.. wystarczy uśpić sumienie?

Rozwój całego obszaru owej tajemnicy istnienia oddano zaprzysięgłym wrogom ludzkości, którzy w cierpieniu indywidualnego człowieka znajdują przyjemność i mają satysfakcje!
Od złożenia ofiary, do naszych czasów, wszystko przebiega pomyślnie.. nie ma możliwości zaistnienia?

Ów duch na zawsze został usunięty z przestrzeni publicznej.. takie zapewnienia słyszał od młodości baron i nawet uwierzył w to. Sam jednak nie wierzył systemowi i gardził szczególnie całą organizacją tego stanu rzeczy, jednakowoż było jemu wolno wysysać krew z dziewic i to zadawalało go na tyle by milczał..

Wiara w rozum i zmysłowe wyobrażenia - to doskonały system zniewalania i pogardy do żywych ludzi a szczególnie.. o nie baron wielokrotnie był na widelcu i cudem uniknął zinterpretowania, jako wróg cywilizacji.

....

Wystarczy jedynie wiedzieć, kogo nie ruszać i komu czapkować a wolno wówczas wszystko właśnie to robił baron Traum.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!