Nawigacja
Główna
Forum
Biografie
Bannery
Szukaj
Kontakt
Fraszki
Ankieta
Twój kierunek na podróż marzeń to:

Wyspy Karaibskie

Wyspy Kanaryjskie

Australia

Japonia

Wyspa Wielkanocna

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Afryka

Indie

Inne

Przyjaciele
-Zaproszenia
-Podziękowania dla gości
Aktualnie online
Gości online: 26

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,123
Najnowszy użytkownik: Danielll

Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy
Nawigacja
Artykuły » Pozostałe » Widzę was
Widzę was
Jacy jesteśmy świetni i jacy wspaniali
kochamy innych po to, żeby nas kochali.
Przy laptopach mędrcy, twarzą w twarz jak trusie.
Wiersze kumpli najlepsze, resztę mamy w dupie.

Ach, jakżeś cudownie wpadł w liryczny klimat,
a u ciebie przybyszu nawet rymu ni ma.
Co z tego, że treściami wymiatasz koterię...
Nie pochwalisz ich gniotów, to zaraz oberwiesz.

Nasze polskie poletko fałszem zaorane,
choć nie pyta hodowca, dlaczego atrament
wstydzi się ruszyć papier grabą nieporadną.
Czy grupki grafomanów przesłanie odgadną?
Napisane przez xena dnia luty 28 2016
Komentarze
#1 Edit

dnia luty 28 2016 06:39:23
wow! haha z tej strony Cię xeno nie znałamWink

strach się bać jak Ty tak wszystko widziszShock

Jeżeli chodzi o ten fałsz to na własnej skórze to odczułam...niby poeci wrażliwi a nóż w plecy jak tylko mi coś lepiej poszło...ale prawdziwe jest przysłowie że przyjaciół poznajesz nie w biedzie ale po tym jak reagują na Twoje sukcesy...to smutne ale prawdziwe..
#2 Edward

dnia luty 28 2016 07:14:16
To prawda..Smile
#3 xena

dnia luty 28 2016 12:35:10
Nie mam parcia na szkło, w przeciwieństwie do niektórych. Piszę, co widzę i żadna jadowita opinia, Kasiu, mnie nie rusza. Upewnia mnie jedynie, że trafiłam w czuły punkt. Pozdrówka i miłego dnia. Smile

Dziękuję za wszystkie komentarze. Smile
#4 WIKTOR BULSKI

dnia luty 28 2016 14:15:33
Xena! Sama wiesz, że wiersz kiepski.Coś tam próbujesz poruszyć, ale dość bełkotliwie, pozornie i płytko.W sumie - wiersz - żaden, choć cieszy, jako próba powrotu do normalności.Ale - jak ma się ta próba - do tytułu wyjętego z makabrycznych filmów, w których jakiś opętany "wielki brat" -prawodawca,sędzia i kat w jednej osobie - czai się z mechaniczną piłą - za każdymi drzwiami, gdy słyszymy głos prześladowcy "widzę ćie" (widzę was) - i leje się krew i kolejno - spadają odcięte głowy umęczonych ofiar. Czy lęk ludzi - przed Tobą - daje ći satysfakcję? Przestań nas straszyć. Tylko ze wzgłedu na tytuł zabrałem głos.Przecież potrafisz pisać "normalne" i dobre wiersze.
ps.Spójrz na wiersz "Wynaturzenie" autorstwa Ekstrawertyczki - o naprawde przykrych rzeczach - a jak po ludzku.. Chciałbym widzieć Twoją piękną i prawdziwą stronę.Zauważ ją. Warto przyjrzeć się sobie.
#5 Sekret

dnia luty 28 2016 15:16:03
no cóż xeno, a mnie się podoba, dlaczego? to pozostawię dla siebie, przecież Sekret moze mieć sekrety SmileSmile
#6 xena

dnia luty 28 2016 15:44:40
Dziękuję Sekret. Smile To takie typowe, zresztą nie tylko na tym portalu. Grin Popatrz, ile komentarzy mają wiersze sąsiadujące i odpowiedz, czy satyra nie zabolała. Nie spodziewałam się niczego innego i to dostałam... w każdym prawie komentarzu. Ani Katnis, ani nikt inny się do tego nie przyzna, choć ich komentarze są jednoznacznym dowodem. Inaczej ta niby słaba satyrka nie miałaby tylu czytań i tego ataku na w sumie mnie a nie tekst. Grin Cóż... w prostych ludziach można czytać jak w otwartej książce. Smile Nawet wykazać się nie ma za bardzo jak na tym poziomie komentatorskim, bo zazwyczaj epitety lecą, zamiast merytoryki. Albo do lekarza odsyłają... pacjenci hahahahah
#7 WIKTOR BULSKI

dnia luty 28 2016 16:39:35
Wiersz jaki jest - w mym odczuciu -już powiedziałem, choć bywały gorsze , jak np. moj "sms -na osiemnastkę", o którego skasowanie prosiłem administracje portalu. O naprawdę dobrą satyrę - trudno. Pominął bym go milczeniem, gdyby nie tytuł wiersza. Tak więc wierszowi - "dostało" się "rykoszetem', podobnie jak i "rykoszetem" - z uwagi na rozbudzone dyskusją (nie wierszem) - emocje -dostalo mu się tyle głosów.
A co do lekarzy i pacjentów...(na marginesie):bywanie pacjentem jest przejawem rozsądku , a nie choroby.
Masz448 czytąń. - ciesz się! masz.mocne wiersze, do których nie chcę wracać, ale akurat nie ten.
Pozdro.
#8 Edit

dnia luty 28 2016 17:44:54
Konto Katnis zostało usunięte.I proszę o konstruktywną krytykę do wierszyCool
#9 xena

dnia luty 29 2016 00:08:33
To nie kolega PeterErwin będzie pilnował aktywności użytkowników tego portalu. To administracja powinna nad tym czuwać, o ile regulamin w tym kontekście cokolwiek wspomina na ten temat. Kolega PeterErwin dziwnie zareagował na całą sytuację... tak jakby potwierdzał moją teorię na temat koterii – nie wnikam, też mało mnie to interesuje. Przynajmniej nie jestem hipokrytką, która najpierw rzuca tekst o lewych kontach adminów, a za chwilę twierdzi, że nie jest tego w stanie udowodnić, i że ją to mało interesuje. Skoro mało interesuje, to po co te słowa? Grin

Kolega PeterErwin twierdzi, że to nie jest wiersz. Czymże więc różni się w budowie mój tekst od wiersza? Kolega odpowie?

"Ale wracając do utworu - jak napisałem, to prowokacja i żenada, próby zastraszenia krytyków i komentujących."

Kolega PeterErwin insynuuje ze stuprocentową pewnością, że powyższy utwór jest prowokacją i próbą zastraszenia krytyków i komentujących. Których krytyków, że tak niewinnie zapytam (bo to poważne słowo)? I dlaczego kolega dzieli na krytyków i komentujących? Przecież z definicji każdy komentujący jest krytykiem. To takie oczywiste, choć jak widać nie dal wszystkich. Grin

"Jeżeli jest kilka osób, które zbierają tylko pozytywne komentarze, to jest właśnie dlatego, że ich twórczość jest taka a nie inna, a nie dlatego że istnieje tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji."

Na pewno się kolega nie myli? A co będzie, jeśli wejdę pod opiewane w zachwycie wiersze i znajdę udokumentowane błędy? Czy to będzie świadczyć o koterii, czy o indolencji warsztatowej komentujących? Grin Skąd ta pewność, że nie ma koterii? Kolega zna osobiście te osoby i ręczy za nie? Smile

"Ja sam zaliczam siebie do słabszych i z krytyką nie mam problemów, i nie oburzam się gdy mi ktoś pisze że słaby wiersz, ale na pewno nie jestem grafomanem - jeżeli koleżanka Xena ma mnie na myśli, to proszę administrację o interwencję."

A czy xena się oburza? Czy xena wyraziła dość czytelnie swoje oburzenie, że kolega PeterErwin tak zawyrokował? Jeśli tak, to proszę o wskazanie któregoś z wycinków mojej wypowiedzi. Smile Kolega prosi o interwencję, zakładając w swoim (jak mniemam na podstawie komentarza) podwyższonym ego, że nazwałam go grafomanem. Również poproszę o dowód, gdyż w przeciwnym wypadku uznam to za pomówienie i ja poproszę o interwencję, żeby zaprzestano oczerniających osądów pod moim adresem. Kolega nie jest w moim centrum zainteresowania, więc proszę sobie darować nieudolne próby uszczypliwości. Smile

"W sumie: prowokacyjny utwór, pozbawiony sensu, a wykreowany w celu wzniecenia wrzawy i niepokojów. Dlatego jestem na "nie"."

Jestem w stanie przyswoić ostatnią część komentarza, bo chociaż kolega PeterErwin nie poparł swojego "nie" merytoryką, to przynajmniej zdobył się na jednorazowy osąd. Smile

Odniosłam się do zarzutów. Za komentarz dziękuję. Smile
#10 xena

dnia luty 29 2016 00:30:04
Mam prawo odnieść się do komentarzy, które mnie dotyczą. Dyskusji na te tematy nie będę prowadzić, o ile przestaniecie mnie na każdym kroku prowokować. Po to się teraz Amazing zalogowałaś?
#11 Edit

dnia luty 29 2016 12:02:11
Proszę komentować wiersze a nie czyjeś komentarze ...

A jeżeli chodzi o fałszywych przyjaciół to nie miałam na myśli wierszka bo tutaj ich nie mam ... pisałam o moim życiu realnym komu jak komu ale Tobie nie muszę się tłumaczyć...zamykam chorą dyskusję

nie znasz mnie ani mojej historii więc nie oceniaj!
#12 Edit

dnia luty 29 2016 12:45:46
26 pkt regulaminu

26. Pod wierszami się tylko wypowiadamy na temat wierszy ,inne dyskusje prowadzimy na forum lub SB


Proszę się ustosunkować .
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Mów do mnie jeszcze
Czucie
Do D.
SAMOTNOŚĆ
Echa roztrwonionych ...
Wpadliśmy
[zbyt długo]
Chcę pieszczoty
Co nieco stuknięty
Księżniczka
Pstryk!
Zawsze pierwsze
pragnienia
Słowa są początkiem
Po drugiej stronie s...
Po omacku
Srebrna końcówka zimy
Zatrzymaj sie
Kulipotech
Nie Od Dziś
Pani Twardowska
Pamięci księdza Twar...
Twoje słowa
Buciki
MOC ŻYCIA
Świst
Letnie fantazje tęsknot
Sex
Akt oskarżenia
Metafizyka
Zamiast
A może tak inaczej...
Wygnani poeci
Ostatni kwiat nadziei
Błękit
13 grudnia
zorza
kontrola
fragmenty
Wywczasy
Nie zastąpią
Znamię
Zobaczymy
Biały Kruk
szeptem
Ciało kobiety
Ból istnieje
Taka piękna
Ludzie z Alfa Centauri
okropieństwa