Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Artykuły » Mrok » test

test

Każdego dnia
- zaliczam test
gorzkiego dna.

To taki chrzest.

Głęboko jest...
w studni bez dna
- dla ludzkich łez

6.08.2016. Wiktor Bulski

Komentarze

 1. WIKTOR BULSKI
  dnia sierpień 21 2016 11:50:45

  Dzięki za uwagę i kom. Ten mój nastrój z wiersza - to chwila. -Ale, jeśli nie wierzyć w życie pozagrobowe (i w Boga) - zycie - dosłownie - jest pułapką, z której jedynym wyjściem jest śmierć. Ostatnia zwrotka (po przemyśleniu) - powinna mieć taki krztałt:

  Głęboko jest...
  w studni... bez dna
  dla ludzkich łez

  Pozdrawiam Czytelników, a Ciebie - K.SolCzasie - szczególnie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!