Nawigacja
Główna
Forum
Biografie
Bannery
Szukaj
Kontakt
Fraszki
Ankieta
Jakie rodzaje książek lubisz ?

Bibliografie

Kryminały

Przygodowe

Romanse

Fantastyka

Komedia

Literatura grozy

Inne

Przyjaciele
-Strona ACY.pl
-Fotograf Kartuzy
Aktualnie online
Gości online: 50

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,112
Najnowszy użytkownik: velveletka1

Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy
Nawigacja
Artykuły » Blog » zło-żony
zło-żony
Czasem w małżeństwie problem złożony,
gdy w charakterze już jest zło żony.
A czas - jak piasek, płynie w klepsydrze;
ty koty - ona zaś zwykle psy drze.

Nawarzy zupy, gdy kupi dynie -
będzie cię karmić nią Kupidynie.
Dzisiaj do łóżka wlazł pająk, a ty
wiałeś, głos słysząc -pa pa jąkaty.

Sekret
Napisane przez Sekret dnia marzec 29 2017
Komentarze
#1 Edit

dnia marzec 30 2017 09:11:25
Gimnastyka ust i języka Smile
#2 WIKTOR BULSKI

dnia kwiecień 02 2017 00:09:50
Basiu! Ty mi dopiero wskaząłaś na homonimy w każdej parze weretów, i na żelazny rygor wiersza, który podporzadkowany jest - koniecznościom ich zachowania. Dokonałaś wielkiej sztuki trudnej wersyfikacji, której niewielu z poetow, których czytuję mogłoby sprostać. Taka ekwilibrystyka absolutnie przekroczyLaby moje możliwości. Nie piszę o odniesieniu do siebie z jakiegoś niby uważania siebie za jakikolwiek miernik jakości. wspominam o przekraczaniu przez wiersz moich możliwości - tylko z uwagi na to, ze - mimo ogromnego - podkreślam - ogromnego podziwu dla umiejętnej gry słow - uważam, ze skoncentrowalaś sie głownie na niej, zrealizowałaś tę grę - po mistrzowsku i - zadowolona - uznałaś: jest! - bo miało to być. Ja - tylko pogrzebać mogę - w Twoim dziele, ktore - jak zaznaczylem - przerasta moje umiejętności. Wydaje mi się, że skoncentrowałaś się na misternej zabawie slowem, zapominając o wLaściwym Ci budowaniu nastroju, lub - choćby dramaturgii. Brakuje mi - przepraszam, jeśli nadużyję - mistrzostwa świata, na ktore ćię stac, choćbyprzez zbudowanie jakejś pawdziwie drmatycznej akcji. To da się zrobić. Byc może nie zauważam, jak często mi się zdarza, czegoś co jest. wierzę w moją siLę perswazji, a o Twoich możliwościach sprostaniu temu zadaniu - po prostu wiem. Być może jednak nie zechcesz, bo wiersz musiałby pewnie zmienić nieco charakter i być może - trudniej byLoby wykorzystać go - do lekcji poglądowej o homonimach i umiejętności zastosowania ich w wierszu, ktory jest świetną zabawą i one - i tylko one - są jego mocną siłą uderzeniową. Homonimy muszą zostąc zachowane, ale - obawiam się,zę jest dylemat: albo lekcja poglądowa z doskonala ilustracja homonimów., albo homonimy - traszkę zagubione - bo nie jedyne - w bardziej dramatycnym wierszu. Być może była to Twoja decyzja - świadomie wskazująca na rodzaj rożwiązania. Ja jednak wierzę w Twoje mistrzostwo świata. Z Tych, ktorych znam- tylko Mario mógłby sprostać i - wLaśnie Ty. Wierzę, ze zachowasz i lekcję poglądową - bo żal... - i udramatycznisz akćje, bo potrafisz. Dosyć nagrymasiłem. Nie chciałem Cię wkurzyć. Może znowu czegoś nie doceniam, nie zauważam. Wiersz - pozwoliłem sobie zaklasyfikować i - wiem, że w tej kategorii - jest - super. Wybacz... - ale Ty (bo nie ja) - jesteś Marką. Rozdrażnię Cię na pryw. - Ja jestem tylko kibolem: chcę więcej.
#3 Sekret

dnia kwiecień 02 2017 08:51:36
Smile))))) haha Wiktor nie rozdrażniasz, i podziwiam Twoją niezłomną cierpliwość do pisania długich komentarzy ktore wyczerpująco mowią o tym co czujesz i myslisz i za to Ci dziękuję
#4 wojciech53

dnia kwiecień 06 2017 18:47:05
brawo Smile podziwiam
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
bez uniesień
Zostawiła
Wspomnienie o Kasi -...
Bliskość
jeszcze...
znowu jesień
Aktualne
Jesteś?
O Shecherezado!
Na pożegnanie - z...
Może romantycznie
kobiety
Wspomnienie o Kasi.....
Wracaj Tristanie
Uśpieni
Ze snu
Tak być musiało, nie...
Miłościwa
,,Bezsenność,,
Jesień
Sebra
Władza
Pochwała chwili
zerwane porzeczki
Pod niebios horyzontem
Jeszcze
Dzieci wiedzą
Niepowtarzalna
...
Nadzieja
dokąd...
Próbna matura
codzienność
odnajdę cię
Czułość
*********
Rozstrzelany
za domem szatana
Rejs siwych kochankó...
Lecz zaśnij - szczęś...
Weź mnie
Wędrówka
Tęskno mi Panie
Intymnie
Kiedyś
sumienie
Lot siwych kochanków
wystawa mojej pamieci
Proszę jeszcze
Nasze jutra