Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Artykuły » Refleksje » PIEŚNI UTĘSKNIONA

PIEŚNI UTĘSKNIONA

Sługa Twój ja niewierny choć kocham Cię skrycie. Śpiewam Cię głosem pełnym i w Locie i we Śnie. W codziennym marszu naprzód szczęki zacśnięcie wydaje z siebie jeno ,,racjonalne'' wieści. Ty PIEŚNI , służysz prawdzie. Tyś Mit najdawniejszy. Szukam Słowa Kształt Twój ŚWIADOMIE odgadnie co jak w kamieniu rzeźbiarz ideę wypieści. Sercom braterskim poda Tożsamość odnajdze. Nienasycona jak pies na łańcuchu co WILKIEM urodzony i ORŁEM i WĘŻEM. Więc pojmuje Istote TO WOLNOŚĆ JEST DRUHU. Jak hromo o TYM Śpiewam to boli niezmiernie. Ma do MOWY MODLITWA to próba ratunku. Gdzie Twoja PIOSNKA MAMO? Wiem że jest gdzieś we mnie. AKELA

Komentarze

 1. AKELA
  dnia sierpień 02 2017 16:25:50

  PISAŁEM SONET 4 ZWROTKI. A TU WYSZŁO NIEWIEM CO?
  ENTER PO KAŻDYM WERSIE I DWA MIĘDZY ZWROTKAMI.

  RATUNKUUUUUUU

 2. Spoks
  dnia październik 04 2017 22:41:21

  A może nie był to enter tylko spacja. Grin
  Bynajmniej wolno tobie, spróbuj z wierszem wystąpić jeszcze raz. Smile

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!