Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Artykuły » Miłość » dla męża

dla męża

Szukaj mnie
Wśród nocy i dni
Do utraty tchu
Szukaj mnie
Pośród swoich snów
Zdobywaj mnie
Co dzień od nowa
Rozpal znów uczuć żar
Trwaj przy mnie
Gdy burzy nastanie czas
Kochaj mnie
Bez ciebie sił mi brak

Komentarze

 1. Malgorzata
  dnia październik 06 2017 19:53:57

  Yorgi. Wiem, że Twoje pisanie to potrzeba serca, ale wiersz powinien być bardziej uniwersalny, jeśli chcesz, żeby był Twoją rozmową nie tylko z mężem ale i z innymi ludźmi.
  Serdecznie pozdrawiam
  Małgosia

 2. Resor
  dnia październik 07 2017 10:20:08

  Wydaje mi się, że już czytałem wiersz o podobnym początku i przekazie... Albo tylko mi się wydaje. Pozostawia wrażenie jakby niedokończonego - ale ogólnie dobry Smile

 3. Herpes
  dnia październik 07 2017 18:34:38

  Resorze,dokładnie to samo pomyślałam po przeczytaniu wiersza,że znam jakoś coś podobnego do początku wiersza,ale to nie wiersz(przynajmniej w moim przypadku),a piosenka do filmu pani Edyty Gepert,,Szukaj mnie,, spowodowała takie moje odczucie.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!