Wiersze,wierszyki i opowiadania!

Nawigacja

Ankieta

Twój kierunek na podróż marzeń to:

Wyspy Karaibskie

Wyspy Kanaryjskie

Australia

Japonia

Wyspa Wielkanocna

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Afryka

Indie

Inne

Przyjaciele

Aktualnie online

-> Gości online: 54

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 3,122
-> Najnowszy użytkownik: wladcametafor

Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Dzikość serca

Twoim oczom urzeczywistnić siebie, Tak bardzo, że nago wyrazić co czuje.. To nas na ziemi łączy tego potrzebuje? Nicość śmierci uwolni to już w grobie .. Czegoś takiego nikt tu nie potrzebuje? A nadchodzi oto krokiem nieuchronnie. Ty czekasz na zbawienie, lub kochanie.. Ale niemoje, tak to ja oto właśnie czuje. Śmierć uwolni nas i od naszych ciał oto.. Będziemy wolni i nie będzie, i cierpienia??? Wiec się spełni, a teraz brak zrozumienia! Pieniądze na trumnę są a droga jak błoto...

Komentarze

#1 | Malgorzata dnia maj 05 2018 16:32:44
tak.To jest bardzo głębi serca. W wolnej chwili spróbuję nieco wygładzić ten tekst i wydobyć z niego czysty szlachetny kamień.
#2 | Edward dnia czerwiec 29 2018 21:56:11
Dziękuje pięknie Szanownej Pani.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!

Wygenerowano w sekund: 0.11
25,398,063 unikalne wizyty