Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Artykuły » Uczucia » "Bojaźń"

"Bojaźń"

Pełne przerażenie
-miłości spełnienie...

Komentarze

 1. Resor
  dnia luty 20 2011 16:07:48

  .... I co dalej? Mam kolegę, który napisał też tak krótki "wiersz" (chodź nie wiem, czy można nazwać wierszem). Dostał mnóstwo pozytywnych opinii. Tylko, że był On bardziej wymowny. Może jakiś ciąg dalszy postaraj się dopisać.

 2. Edit
  dnia luty 20 2011 16:41:52

  hmmmmm.....

 3. rena
  dnia luty 20 2011 17:49:40

  hmmmmm.... do tej chwili byłam pewna, że skończyłam ten, noooo, że pozwolę sobie użyć metafory - wiersz ;P Postaram się jednak zmodyfikować swoje poglądy Smile

 4. Konrad
  dnia luty 23 2011 09:39:03

  Coś dłuższego prosimy.

  Pozdrawiam

 5. Gattyka
  dnia luty 23 2011 18:09:57

  Nie fraszka tylko sentencja jak już.
  Ale i na to się nie nadaje. Nic nie wnosi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!