Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Artykuły » Uczucia

Artykuły: Uczucia

Wierzę Tobie
Co to jest, że ufam Ci tak bardzo?


Złudne życie
Kolejny wiersz wyrażający moje rozczarowanie życiem.


Chłodno-ciepły
Wiersz przepełniony negatywnymi emocjami w stosunku do pewnego mężczyzny. Napisany po dłuższej przerwie w pisaniu, jak się okazało - w celu "oczyszczenia".

Po za rozumem i regułami.
Nie chcę wytrawnych opinii znawców wszystkiego, chcę tylko miłości.

Dziękuję
Znów słowa wypłynęły prosto z serca.Sen o Tobie
To prawda, że to tylko sen...
Szukam dziś
Jakiekolwiek poszukiwania człowiek powinien rozpocząć wewnątrz siebie, potem przenosząc zdobytą tam mądrość na wyżyny zewnętrznego życia.

Zabiłeś
Próba rymu. :)


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!