Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Artykuły » Wspomnienia

Artykuły: Wspomnienia


Bez-cisza
Jak ukryć się przed ludzką nienawiścią?

Madonna w stalin-ogrodzie
Pąmięć Kaplicy niezwykłej - wyświęconej jak sądzę przez kapelanów wojskowych - chyba yższej Szkoły Piechoty - w okresie mięzywojennym, która przetrwała lata bierutowskie, w latach gomułkowskich - poddawana celowemu zniszczeniu. Całkowite zatarcie śladów - pozostałości - po przemianach ustrojowych, chyba w latach dzewięćdzesiątych.

Zamknąć
Krótki jest, nie ma czego streszczać.

Chwila
...

ślad
...

Pamięć
Takie tam


Jesienny Podmuch
EMAIL: Tomek1234178@interia.pl

...przeszłość...
Przeszłość nie zawsze chce odejść..

Pierogi z jagodami
wspomnienia z dzieciństwa..


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!