Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Artykuły » Mrok

Artykuły: Mrok


uroczysko
uroczysko


S A M O T N O Ś Ć
Pewne okoliczności zgoła odmienne niż zamierzone powołały wampiry do życia.

Pod warstwą siwych piór
Z serii "Baśnie dla niekochanych" I. Brzydkie kaczątko...
Trochę mroku, trochę śmierci...


posmak koszmaru
posmak koszmaru

Coś wiecznego.
Każda droga, którą podążamy ma swój koniec i początek. Śmierć jest czymś oczywistym, czymś o czym nasza ludzkość nie potrafi rozmawiać otwarcie. To mój pierwszy takiego typu wiersz. Prosiłabym o szczerą opinię.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!