Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Nawigacja

Artykuły » Nadzieja

Artykuły: Nadzieja

Uśmiech
Uśmiech jest bardzo ważny w budowaniu nadziei.jedna chwila
jedna chwilaZamknięte oczy
Zamknięte oczy

Drugie jutro
gdy nadejdzie jutro skąpane radością na twych oczu niebie wymaluje tęczę szczerych uczuć bukiet związany czułością bez chwili wahania tobie skarbie wręczę .......... chciałam wierzyć w słowa co karmiły duszę słodkich pocałunków kolorowe lato promyk wiary w miłość dziś ugasić muszę z oczu słone perły znów popłyną za to przecież przysięgałeś spełnić me marzenia pozwoliłeś wierzyć w to co nie realne pieściłeś słowami bez chwili wytchnienia ,,tylko ciebie kocham.."- czyż to nie banalne na niepewnej nitce spłoszonej nadziei rozwiesiłam swoje ukryte pragnienia może smutne życie dobry los odmieni gdy odnajdę ścieżkę w morzu zapomnienia

obraz
obraz

pomóżmy
pomóżmy

Być dla Ciebie
Znów patrze przez okno, wszystko takie białe czarne, nie wiem co mam zrobić, jak dodać jakąś inną barwe, i wtedy pojawia się ona, i nagle w moich oczach wszystko staję się kolorowe, zobacz! jesteś tu i wiem, pod nogami mam znów pewny grunt,


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!