Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

Święto NiepodległościGrafikę pobrano ze strony: http://rajlez.tumblr.com/post/66657884489/11-listopada-symboliczna-data-odzyskania-przez

Święto Zmarłych [*]

Pamiętajmy o tych, którzy odeszli...Grafikę pobrano ze strony: http://www.magic-gym.pl/post.php?id_aktualnosci=16

KONIEC PEWNEJ EPOKI - ZMARŁ ANDRZEJ WAJDA

Jesień 2016

Mamy już kalendarzową jesień :)Grafikę pobrano ze strony: http://www.na-pulpit.com/

Wrzesień - początek nowego roku szkolnegoGrafikę pobrano ze strony: http://www.temysli.pl/upload/images/large/2015/10/Wyobraznia_jest_wazniejsza_od_wiedzy_2015-10-12_17-14-32.jpg

Złote myśliGrafikę pobrano ze strony: http://www.zlotemysli.biz/

WIELKIE SŁOWA
zdjęcie grafika google


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!