Wiersze, wierszyki i opowiadania

Portal poetycki Wierszek.pl. Dodaj swoje wiersze!

Tworzysz, ale nie ma kto cię NAPRAWDĘ wysłuchać i ocenić? Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić? Chcesz wziąć udział w konkursach, a może i wygrać któryś? Chcesz poznać wartościowych ludzi? Dobrze trafiłeś! Tylko tu w przyjaznym gronie naprawdę złapiesz wiatr w żagle! Pomożemy zmienić bryłę w oszlifowany diament, a to wszystko w sympatycznej atmosferze, bez złośliwych docinków! Dołącz do przyjaciół po artystycznym fachu! Zapraszamy!

Boks reklamowy

AUTOR MIESIĄCA !

Zaczął się nowy konkurs: "Autor miesiąca". Tutaj możecie przeczytać reguły tego konkursu: KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze

 1. WIKTOR BULSKI
  dnia luty 08 2017 08:17:35

  Kochana Xeniu! Pozdrawia Cię wzruszony - może i maratonczyk... - ale - na pewno - nie żaden "koń wyścigowy", ani żaden z "urodzonych do tego" - chartów. - Serdeczne buziaki.

  Wiktor

 2. Resor
  dnia luty 09 2017 10:50:55

  Kochani - to tylko konkurs, który proszę potraktować jako zabawę. Dałem w regulaminie 30 słów - bo wydaje mi się to niezbyt dużo i chciałem żeby trafiało na portal więcej bogatszych tekstów. Natomiast można wrzucać nawet krótkie wiersze (chodź niestety nie będą kwalifikować się do konkursu). Jeśli ktoś poczuł się urażony to z góry przepraszam - bo nie taki był zamiar tego konkursu. Była stworzona ankieta na ten temat i nie widziałem ani jednego negatywnego głosu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


Ekipa portalu Wierszek.pl:

1. Administrator główny Neonex - zarządzanie stronką od spraw technicznych i organizacyjnych.
2. Administrator główny Edit - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
3. Administrator główny Resor - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.
4.Administrator piotrus88 - moderowanie, publikowanie, edytowanie prac i newsów, zarządzanie portalem od strony organizacyjnej.


Wierszek.pl - wiersze, wierszyki.

Administracja nie odpowiada za wiersze dodane przez użytkowników!